HAKKIMIZDA

Koçluk Merkezi Kimdir ?

10 yıldır Türkiye’de kişisel gelişim alanında bütünsel çözümler sunan eğitimler vermenin yanı sıra kişisel gelişim profesyonelleri yetiştiren Koçluk Merkezi, iş modelleri çözümleri ve uluslararası sertifikasyon, diploma sunan bir kurumudur. 
Kişisel Gelişim dünyasındaki baş döndürücü ilerleme ve gelişmeleri takip eden ve alanında takip edilen bir firmadır. Koçluk merkezi global bilgiyi yerel şartlara uyarlama başarısıyla adından söz ettirmektedir. Koçluk Merkezi sayesinde siz de dilediğiniz konuda dilediğiniz formasyonla yaşam koçluğundan yönetici, sanatçı, spor, öğrenci koçluğuna, aile, ilişki danışmanlığından liderlik, motivasyon eğitimlerine kadar birçok alanda Kişisel Gelişim sektöründe yer alabilirsiniz.
Koçluk Merkezi’nin amacı profesyonellere kendi mevcut yetenek ve uzmanlıklarını değerlendirerek bunların üzerine kurulu kapsamlı bir koçluk eğitim programı sunmak ve böylece koçluk becerilerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmelerine ve koçluk alanına başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olmaktır.

Koçluk Merkezinde koçluk programlarının hedefi, profesyonellere, sahip oldukları becerilerin ve uzmanlıkların farkında olup bunları göz önüne alarak, onları geliştirecek ve koçluk becerilerini çabucak ve kolayca öğrenmelerine yardımcı olup koçluk alanına başarılı bir şekilde geçmelerini sağlayacak kapsamlı bir koçluk eğitimi vermektir.

Koçluk programına katıldıktan sonra sadece beceri ve kariyerinizi değiştirmekle kalmayıp hayatınızı ve kendinize bakışınızı olumlu yönde değiştirebilecek yeni bir öğrenim sürecine başlayacaksınız. 

kocluk-merkezi-gorsel-25

Neden Koçluk Merkezi ?

  • Kurumsal Hizmet
  • Bütünsel Çözüm
  • Karma Eğitim Modeli
  • Kişiselleştirilmiş Öğrenme Deneyimi
  • Sürekli Paylaşım

Hemen Sizi Arayalım